Kişiye Özel “Terzi İşi” Dil Eğitimi

Herkesin aynı metot ve kalıplarla dil öğrenemeyeceğini ve sanılanın aksine ezberci metotların öğrenme sürecini çok daha fazla zorlaştırdığı ve de uzattığı yadsınamaz bir gerçek. Bu sebepten ötürü, Formula Lingua’da başkaları tarafından ve başkaları için icat edilmiş standart bir dil eğitimi metodu uygulanmamaktadır.

Çok daha kaliteli ve de zamandan tasarruf eden bir eğitim süreci için öğrencilerin dil öğrenme becerileri, hedefleri ve ihtiyaçları profesyonel bir şekilde değerlendirilmeli ve de göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu bağlamda, bir dil eğitiminin ancak ‘kişiye özel’ olması başarıyı getirmektedir.

Formula Lingua ‘Dilbilim Testi’ sayfamızı incelemek için lütfen tıklayın.

Zamanınızdan tasarruf ettiren, başarı odaklı bir dil eğitimi!

Dil öğrenmek emek ister. Kurumun ve öğretmenlerin çabasının yanı sıra, öğrencinin de katılımcı olması gereken bir süreç gerektirir. Bu sürecin hedeflere yönelik bir şekilde, en verimli ve en kısa zamanda tamamlanması için;

  • Kalabalık sınıflar yerine, birebir veya en fazla 5-6 kişilik gruplarla, özel ders kalitesinde eğitim verilmektedir.
  • Uzman öğretmenler ile hedeflere ve kişinin dil öğrenme becerilerine uygun, zengin ders içerikleri ve materyalleri tarafımızdan sağlanmaktadır.
  • Öğrenme süreci başladığı andan itibaren, eğitimin ilerleyişi Formula Lingua tarafından yakından takip edilmeye başlanır ve eğitime dair kalite kontrolü son derse kadar sürer.

Formula Lingua ile, size kimsenin geri veremeyeceği ‘kendi zamanınız’dan tasarruf edersiniz.

Gündelik dil çözümlerinden uzak, enteraktif Dersler

Formula Lingua’da, ezbere, belli kalıp ve metotlara dayalı ve sadece gündelik çözümlere yönelik bir eğitim sisteminden uzak, anlama ve öğrenme yollarıyla dil becerilerini geliştirmeye odaklı bir anlayış benimsenmektedir. Öğrencilerimiz, kendi yetenek ve ihtiyaçlarına hitap eden bir program çerçevesinde, öğrenmekte oldukları dilin mantığını, kendilerine yönelik enteraktif derslerle çözümleme fırsatı yakalıyorlar ve de konuşma-anlama-yazma-dilbilgisi gibi birçok alana yayılan dengeli bir eğitim sistemi ile kalıcı bilgilerle besleniyorlar.

Sadece belli durumlar karşısında programlanmış şablon cevaplar vermeyi değil, beklenmedik durumlarda edindikleri bilgileri işleyerek yeni yapılar kurmayı öğreniyorlar. Bu yaklaşım sayesinde öğrencilerimiz dillerini hızla ilerletiyor ve kendilerinden emin bir şekilde kullanarak bilgilerini gerçek hayata katabiliyorlar.

Tek bir kitap seti değil, sınırsız ek kaynak

Formula Lingua’da, tek bir eğitim seti derslerde materyal olarak kullanılmaz. Eğitim materyalleri de, her bireyin ve de kurumun özel olarak hazırlanmış eğitim programına paralellik oluşturacak şekilde, ayrıca seçilir ve de hazırlanır. Böylece öğrencilerimiz tek bir eğitim setine mahkum olmaz, çeşitli görsel, işitsel ve yazılı ders materyali ile yabancı dile birçok yönden hakim olarak öğrenir.

Akademik takiplerle güncellenen yenilikçi bir eğitim

Her öğrencimizin akademik gelişimini yakında takip ediyor ve raporlar hazırlıyoruz. Hazırlanan raporlarla, öğrenim süreci içindeki gelişiminizi izliyor ve gerektiği durumlarda, eğitim programınızı yenileyerek daha başarılı ve verimli bir şekilde dil öğrenmenizi sağlıyoruz.

egitimde_fark_info