Formula Lingua'nın İngilizce Özel Ders Programları

Formula Lingua’da İngilizce Özel Ders Programları

İngilizcenin artık dünyanın ortak dili olduğunu ve bilimden seyahate kadar hayatın neredeyse her alanında karşımıza çıktığı gerçeğini hepimiz biliyoruz. Hayatı yakalamak için öğrenilmesi artık neredeyse mecburi hale gelen bu dili, Formula Lingua’nın İngilizce özel ders programları ile geliştirin! İngilizce kursları ile daha fazla zaman harcamak yerine hedeflerinize uygun İngilizce özel dersi alarak hızla ilerleyin.

Formula Lingua’da İngilizce Özel Ders Programları Eğitim İlkeleri

Formula Lingua’nın İngilizce özel ders programları, dil bilim eğitimi görmüş ve alanında tecrübeli yabancı ve Türk öğretmenler eşliğinde sürdürülmektedir.

Formula Lingua’nın temel eğitim ilkesi olan ‘terzi işi yabancı dil eğitimi’ gözetilerek, başkaları için hazırlanmış ders programlarına mahkum olmaksızın, öğrencilerin yetenek ve de hedeflerine yönelik birebir ya da en fazla 3-4 katılımcılı gruplarda özel ders şeklindedir. İngilizce özel dersleri İstanbul’da Kadıköy ofisimizde ve de Canlı Sanal Sınıf ortamında gerçekleşmektedir.

İngilizce özel ders programları sayesinde yarım kalmış, bir türlü hayata geçirilemeyen ve de ‘anlaşılan ama konuşulamayan’ İngilizce bilgileriyle hayatınızı devam ettirmek zorunda kalmadan, başarılı bir eğitim sistemi ile gerçekten İngilizceyi hayata geçirerek öğrenmeniz hedeflenmektedir.

İngilizce Kursu ile ilgili Ücretsiz Bilgi Alın!
Eğitimlerimiz ve sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizi aramanız yeterlidir.

Formula Lingua’da, İngilizce özel ders programları nasıl oluşturulur?

Formula Lingua’da İngilizce eğitimine başlanmadan önce izlenen adımlar şu şekildedir:

 1. Formula Lingua, İngilizce eğitimi geçmişinizi, dil ile ilgili sorunlarınızı, zaman durumunuzu ve de ihtiyaçlarınızı sizden dinler.
 2. Formula Lingua’nın oluşturduğu Dilbilim Testi ile dil öğrenmenizde etken olabilecek öğrenme şekillerinizi ve dilbilimsel eğilimlerinizi ölçüp değerlendirilir.
 3. Eğer önceden bir İngilizce bilgisine sahipseniz, yazılı ve sözlü olacak şekilde İngilizce seviye belirleme testi uygulanır.
 4. Tüm bu verilerle, sizin sorunlarınız, dili kullandığınız alan, hedefleriniz, kişilik özellikleriniz, dilbilimsel eğilimleriniz ve de öğrenme tarzınız göz önünde bulundurularak, uzman öğretmen kadrosu ile size özel bir ders programı oluşturulur.
 5. Size uygun görsel, işitsel ve de yazılı ders materyalleri seçilir ve/veya özel olarak oluşturulur.
 6. Size uygun eğitmen ile deneme dersi gerçekleştirilir.
 7. Eğitime başlanır.
 8. Eğitim düzenli olarak takip edilir ve raporlanır.
 9. Başarı!

Akademik Kadro

Ana dili seviyesinde İngilizce hakimiyeti olan, alanında tecrübeli ve gerekli sertifikalara sahip Türk veya yabancı eğitmenlerle İngilizce özel dersler

Hedef Odaklı

İngilizceyi kullanacağınız alana yönelik özel ders programları ve uluslar arası yayın evlerinden çeşitli materyaller

İngilizceyi hayata geçiren dersler!

Yabancı bir eğitmenle geçireceğiniz özel dersler, ister iş için isterseniz hobi için olsun, İngilizceyi pratiğinizi arttırmanıza yardımcı olacak!

Ana dili İngilizce olan profesyonel eğitmenlerle İngilizce özel ders

İyi bir İngilizce temeli ve İngilizce Konuşma Pratiği

Bilindik İngilizce kursları artık fayda etmiyor mu? Formula Lingua, size sadece iyi bir İngilizce dil bilgisi temeli vermekle yetinmez, İngilizce pratiği yapmanıza olanak sağlamak için ana dili İngilizce olan eğitmenlerle gerekli eğitim ortamını oluşturur. Çünkü biliyoruz ki, İngilizceyi anlayıp konuşamamanızın aslında en büyük sebebi İngilizce konuşma ortamını bir türlü yakalayamamış olmanız.

İyi bir İngilizce eğitimi ne sadece konuşarak, ne de sadece dil bilgisi çalışarak sağlanır. Çünkü bir dili öğrenmeniz ve/veya geliştirmeniz için o dili hem mantığınızın kabul edebilmesi (bunun için dil temeli) hem de onu tecrübe etmeniz gerekir.

Biz de size herhangi bir İngilizce kurs tarzından farklı bir şekilde, size çok yönlü bir İngilizce özel ders programı sunuyoruz:

– Kalabalık sınıflarda kaybolmadan, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ders programı

– Hem yazılı hem de görsel olarak faydalanabileceğiniz, uluslar arası kurumlarca kullanılan, saygın yayın evlerine ait materyaller

– İngilizce dil bilgisinin doğru bir şekilde aktarımı ile kazanacağınız İngilizce temeli

– Konuşma pratiği ile İngilizcenin hayata geçirilmesi

– Gelişiminizi takip eden profesyonel bir ekip

Bize Ulaşın!
Eğitimlerimiz ve sistemimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için hemen bizi arayın.

Yorumlar

 1. Can Yalçın - 13/02/2017 at 18:18

  %100 ingilizce okuduğum psikoloji bölümünde çok zorlanıyordum. Özel ders aldım ve kaldığım dersleri verebildim. Gerçekten seviyenizi yukarı çekiyor bu kurs.

  Reply
 2. Zehra Karaca - 13/02/2017 at 18:22

  İş için yurtdışına çıkmam gerekiyordu ancak İngilizcem yeterli düzeyde değildi. Aldığım özel derslerle pratiğimi ve dil bilgimi geliştirme şansı buldum. Ciddi anlamda gelişme kat ettiğimi düşünüyorum.

  Reply
 3. Elif öğrenciniz - 22/02/2017 at 13:23

  Yabancı dil eğitimi dediğin bu olsa gerek. Bir öğrencileri olarak hür irademle yazıyorum, baya katkıları oluyor. Şahsen İngilizce dilinde birçok kursta öğrenemediğim taktikleri onlarla birlikte öğrendim. Birebir veya ekiple, her ikisinin de katkısı oluyor bize 🙂 Şu an Avrupa ülkelerine bir tur yapmak istesem kendime kesinlikle İngilizce konusunda güveniyorum. Çok fazla da şey yapmak istemiyorum, bir gelip görün farkını 😉

  Reply
 4. Müjgan Karakaya - 23/03/2017 at 15:48

  Yabancı öğretmenlerin olması İngiliz diline daha iyi hakim olmanızı sağlıyor. Formula Lingua’yı tercih ederken benim için yabancı öğretmenler olması çok önemli bir kriterdi. Gerçekten İngilizce’de ilerlediğimi hissedebiliyorum

  Reply
 5. Alper Altun - 23/03/2017 at 18:47

  Eğitmenler o kadar iyi ki anlatamam. Ayrıca dersler hiç sıkıcı değildi. Açıkçası yabancı dil konusunda biraz önyargılıydım, öğrenemeyeceğimi düşünürdüm ama bu kursun bireysel İngilizce eğitimi gerçekten çok kaliteli! Çok da iyi zaman geçirdim.

  Reply
 6. Figen Yıldız - 23/03/2017 at 20:44

  İngilizcem o kadar kötüydü ki size anlatamam… Tamamen kendimi geliştirmek için bu kursa yazıldım ve başarıya ulaştım. Gerçekten verdiğim parayı sonuna dek hak ettiler 🙂

  Reply

Cevapla