Formula Lingua’da Almanca özel ders programları ile başarıyı yakalayın!

Almanca özel ders programları ile, ister iş için olsun, isterseniz eğitim fırsatlarını yakalamak için, Almanca öğrenin ya da var olan Almanca bilgilerinizi geliştirin! Kalabalık sınıflarda vakit kaybetmek yerine, akademisyenler eşliğinde Almanca özel ders programları Formula Lingua’da!

En başta tıp ve mühendislik dalları olmak üzere, birçok alanda yabancılara eğitim ve iş imkanı sağlayan, Avrupa’nın sanayisi ve ekonomisi en ileri düzeydeki ülkesi Almanya’nın ana dilini bilmek size çok şey katacaktır!

Almanya/Avusturya ya da İsviçre’deki üniversitelerde lisans, yüksek lisans ya da doktora programlarına kayıt olabilmek için en az orta seviyede Almanca bilgisi, üniversiteler tarafından şart koşulmaktadır. Almanya’da tıp doktoru olarak çalışmak için aynı koşullar mevcuttur.

Türkiye’nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya’nın ana dilini konuşabiliyor olmak, size parlak bir geleceğin kapılarını açar. Bunun yanı sıra köklü bir kültürün, derin bir felsefe ve edebiyat tarihini tanıma fırsatı verir. Schiller ya da Franz Kafka gibi dünyayı değiştirenlerle aynı dili konuşabildiğinizi bir hayal edin!

Formula Lingua’da Almanca Özel Ders Programları Nasıl Olur?

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Almanca sanıldığı kadar karmaşık ve zor bir dil değil! Formula Lingua’da Almanca dil bilgisi, yazılı metin üretme, konuşma ve dinleme gibi birçok alanı kapsayan ders programları ile Almancanın yapısını kolaylıkla kavrayabilirsiniz.

Formula Lingua’nın Almanca özel ders programları, dil bilim eğitimi görmüş, ana dil seviyesinde Almanca bilen, modern eğitim metotlarına hakim Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde birebir ya da en fazla 3-4 kişilik grup eğitimi olarak sürdürülmektedir.

Formula Lingua’nın temel eğitim ilkesi olan ‘terzi işi yabancı dil eğitimi’ gözetilir. Bu yüzden başkaları için hazırlanmış ders programlarına mahkum olmadan eğitim alabilirsiniz. Çünkü Formula Lingua’da öğrencilerin yetenek ve de hedeflerine yönelik, birebir ya da 3-4 kişilik gruplarda, Almanca özel ders programları hazırlanmaktadır.

Bireyler için yabancı dil özel derslerimiz hakkında genel bilgi edinmek için tıklayın!

Akademik Kadro

Ana dili seviyesinde Almanca hakimiyeti olan, alanında tecrübeli ve gerekli sertifikalara sahip Türk veya yabancı eğitmenlerle Almanca özel dersler

Hedef Odaklı

Almancayı kullanacağınız alana yönelik özel ders programları ve uluslar arası yayın evlerinden çeşitli materyaller

Almancayı hayata geçiren dersler

Yabancı bir eğitmenle geçireceğiniz özel dersler, ister iş için isterseniz hobi için olsun, Almancayı pratiğinizi arttırmanıza yardımcı olacak!

Formula Lingua’da Almanca Birebir veya Grup Özel Ders Programları İçerikleri

Almanca özel ders programlarımız, birebir ya da en fazla 3-4 kişilik gruplarda online ya da ofisimizde uygulanmaktadır.

 1. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye genel Almanca
 2. Mesleki Almanca (tıp, hukuk, ekonomi ve mühendislik terminolojisi ile iletişim pratikleri)
 3. Sınava hazırlık eğitimleri: TestDaF, Sprachdiplom, Ekonomi Almancası Sınavı
 4. İlk ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik okul takviyesi
 5. Deutsche Schule İstanbul, Österreichisches St. Georg-Kolleg ve İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine özel hazırlanmış Abitur&Matura hazırlığı
 6. Üniversitelerin hazırlık sınıflarında okuyan ve/veya Almanca filoloji & tercümanlık bölümlerindeki öğrencilere yoğun çalışma programları
İş Almancası

İş Almancası

İş için Almanca öğrenmeniz ya da Almancanızı geliştirmeniz gerekiyorsa, 'Beruf für den Deutsch' özel dersleri tam size göre!

Devamını Oku..
Test DaF Hazırlık

Test DaF Hazırlık

Almanya'da üniversite hayatı için olmazsa olmaz sınav Test DaF'ı, bu sınava yönelik özel ders programları ile yüksek puanlarla geçin!

Devamını Oku..
Tıp Almancası

Tıp Almancası

Sağlık çalışanları için Almanya'da tıp eğitimi ya da sağlık görevlisi olarak çalışmaya yönelik özel ders programları

Devamını Oku..
Abitur & Matura Hazırlık

Abitur & Matura Hazırlık

Alman, Avusturya, İstanbul Erkek Lisesi öğrencilerine yönelik Abitur ve Matura özel ders programları

Devamını Oku..
Ön Kayıt Formu

Yorumlar

 1. Eren Ünsüz - 13/02/2017 at 18:40

  Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Hazırlıkta bana destek olması için bu kursa yazıldım, gerçekten okuldan daha iyi öğretiyorlar.

  Reply
 2. Taner Ali Oflaz - 23/03/2017 at 21:00

  Lisede Almanca eğitimi almıştım ama araya üniversite girince tüm bilgilerim uçup gitmişti. Formula Lingua ile artık Almanca’yı hem daha iyi konuşup hem de daha iyi yazabiliyorum 🙂

  Reply

Cevapla