Fransızca Özel Ders Programları - Formula Lingua

Formula Lingua ile Fransızca Özel Ders Programları

Fransızca, 33 ülkede resmi dil olarak konuşulan ve yabancı dil olarak dünyada İngilizceden sonra en çok öğretilen dildir. Birebir ya da grup içinde Fransızca özel ders programlarımız ise bu dili en etkili şekilde öğrenmenizi sağlamaya yöneliktir.

Uluslararası Fransız Organizasyonu’nun 51 üye ülke ve hükümeti var. Bunlardan 28 ülke Fransızcayı resmi dil olarak kabul ediyor. Fransızca, Dünya Ticaret Örgütü, Afrika Birliği, Avrupa Uzay Ajansı, Avrupa Konseyi, Uluslararası otomobil federasyonu, Sınır Tanımayan Doktorlar Birliği, Avrupa Radyo ve Televizyon Birliği, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve daha pek çok uluslararası örgütün resmi dilidir.

Fransa ve Türkiye’nin ilişkilerinin tarihi 16. yüzyıl başlarına kadar uzanmaktadır. İki ülke arasındaki diplomatik, ticari ve kültürel alışveriş o tarihten günümüze devam etmektedir. Halen Türkiye’de faaliyet gösteren Fransız Liseleri ve 500’ün üzerinde Fransız şirketi bu geniş çaplı ilişkinin en çarpıcı göstergeleridir. Bir yabancı dile iş veya eğitim için karar verirken Fransızcanın size ilerde akademik ve profesyonel kariyerinizde en çok seçenek sunabilen dil olduğunu unutmayınız.

Formula Lingua’da Fransızca Özel Ders Programları Eğitim İlkeleri

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Fransızca öğrenilmesi çok keyifli bir dil! Formula Lingua’da Fransızca dil bilgisi, yazılı metin üretme, konuşma ve dinleme gibi birçok alanı kapsayan birebir ve grup özel ders programları ile, Fransızcanın yapısını kolaylıkla kavrayabilir ve Fransızcanızı hızla geliştirebilirsiniz.

Formula Lingua’nın Fransızca dil eğitimleri, dil bilim eğitimi görmüş, anadil seviyesinde Fransızca bilen, modern eğitim metotlarına hakim Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde sürdürülmektedir. Formula Lingua’nın temel eğitim ilkesi olan ‘terzi işi yabancı dil eğitimi’ gözetilerek, başkaları için hazırlanmış ders programlarına mahkum olmaksızın, öğrencilerin yetenek ve de hedeflerine yönelik, birebir ya da 3-4 kişilik gruplarda uygulanmak üzere Fransızca özel ders programı oluşturulur.

Kaliteli materyaller ve de anadili seviyesinde Fransızca bilgisine sahip tecrübeli akademik kadro tarafından hazırlanan Fransızca özel ders programlarının daha sağlam temellere oturması açısından, ders takibiniz ve ilerlemeniz düzenli olarak sürdürülür.

Akademik Kadro

Ana dili seviyesinde Fransızca hakimiyeti olan, alanında tecrübeli ve gerekli sertifikalara sahip Türk veya yabancı eğitmenlerle Fransızca özel dersler

Hedef Odaklı

Fransızcayı kullanacağınız alana yönelik özel ders programları ve uluslar arası yayın evlerinden çeşitli materyaller

Fransızcayı hayata geçiren dersler

Yabancı bir eğitmenle geçireceğiniz özel dersler, ister iş için isterseniz hobi için olsun, Almancayı pratiğinizi arttırmanıza yardımcı olacak!

Formula Lingua’da Fransızca Özel Ders Programları

Lise Takviye Fransızca özel ders

Fransız liselerinde okuyan öğrenciler için okul takviyesi(Galatasaray Lisesi, Saint Joseph, Notre Dame de Sion, Saint Benoit, Saint Pulcherie, Saint Michel)

Devamını Oku..

Delf/Dalf Hazırlık

Fransızca bilgilerinizi belgeyen, uluslar arası geçerliliğie sahip Fransızca dil sınavlarına eğitmenlerimizle hazırlanın!

Devamını Oku..

İş Fransızcası Özel ders

Kariyeriniz için mi Fransızca öğreniyorsunuz? Mesleki Fransızca (tıp, hukuk, ekonomi ve mühendislik terminolojisi ile iletişim pratikleri)

Devamını Oku..
Ön Kayıt Formu

Yorumlar

  1. Berfin Sakarya - 13/02/2017 at 18:36

    Fransızca Mütercim Tercümanlık okuyorum ve cidden çok zorlanıyorum. Bireysel Fransızca dersleri sayesinde ortalamam 2.00’den 2.90’a yükseldi 🙂

    Reply
  2. Jale Doğru - 23/03/2017 at 20:57

    Fransızca’ya sıfırdan Formula Lingua ile başladım. Yeni bir dil öğrenmenin zevki bambaşka cidden… Ayrıca öğretmenler çok iyi ve çok ilgili, çok yardımcı oluyorlar.

    Reply

Cevapla