Kurumsal İş İngilizcesi Kursu Formula Lingua’da!

Kurumsal İş İngilizcesi (Business English) kurs ve özel dersleri çalışanlar, üst ve orta düzey yöneticiler ile iş adamlarının profesyonel yaşamlarında etkin iletişim kurmalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Uluslar arası iş dünyasındaki ortak dilin İngilizce olduğu tartışmasız bir gerçektir. Profesyonel yaşamda İş İngilizcesine hakim olmak kişiye kariyerinde son derece önemli avantajlar sağlamaktadır.

Kurumlara yönelik özel içerikler / Özel Ders Kalitesinde

Formula Lingua, İş İngilizcesi kursu ve özel derslerini tek bir içeriğe bağlı olarak uygulamamaktadır. Faaliyet gösterilen sektöre ve kişisel ihtiyaçlara özel içerikler hazırlamaktadır.

Hukuk, mühendislik, finans gibi meslek gruplarına yönelik terminolojik eğitim içerikleri ile spesifik ihtiyaçlarınızı en etkili şekilde karşılamaktadır. Canlandırmalar (role play) ve gerçek örnekler (case study) üzerindeki pratik çalışmalar sayesinde iş hayatı sınıfa taşınmaktadır.

Hangi Alanlarda İş Hayatına Yönelik İngilizce Eğitimi Veriliyor?

İngilizcenin belli alanlarına hitap eden eğitimlerde o alana özel İngilizce eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Bu eğitimlerin hepsi ana dili İngilizce olan eğitmenlerle, uluslar arası yayın evlerinin destekleyici eğitim materyalleri ile gerçekleştirilmektedir, İş İngilizcesine dair eğitimlerimizin hepsi özel ders kalitesinde gerçekleşmektedir:

 1. Şirket hayatını kapsayan İş İngilizcesi / Yöneticiler ve Çalışanlar için
 2. Hukuk İngilizcesi
 3. Bankacılık ve Finans İngilizcesi
 4. Reklam ve Pazarlama İngilizcesi
 5. Turizm ve Otelcilik İngilizcesi

Kariyer Dostu

Kurumun İngilizce ihtiyaçlarını kapsayan hedefe yönelik programlar

Yabancı Eğitmenler

Şirket hayatına hakim ana dili İngilizce olan eğitmenler

Eğitim Materyalleri

İş hayatının tüm alanlarına yönelik spesifik eğitim materyalleri

İş İngilizcesi Eğitimleri ne şekilde verilir?

– Kapalı Grup Eğitimleri: En fazla 4-5 kişilik, özel şirket içi İş İngilizcesi kursu içerik ve programının oluşturulup uygulanması

– Bire bir Özel Ders: Şirket yöneticileri ve çalışanlarına, iş yaşamındaki ihtiyaçlarına yönelik bire bir dersler

– Workshoplar: Şirketin belirli ihtiyaçlarına göre İngilizce Yazışma, Sunum, Telefon Görüşmesi gibi alanlarda Workshop tasarımı

– Canlı Sanal Sınıf Eğitimleri: İstanbul dışındaki şirket çalışanlarına canlı sanal sınıflarda özel ders ve İş İngilizcesi kursu

Daha iyi bir kariyer için İş İngilizcesi

Yöneticiler için İş İngilizcesi

Yöneticiler için İş İngilizcesi

İş İngilizcesi eğitimi nasıl olmalı? Kurumlar ve bireyler nelere dikkat etmeli? Formula Lingua'da nasıl? Daha fazla bilgi için yazımızı okuyun!

Devamını Oku..
Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce

Birey ve kurumlara verdiğimiz özel ders kalitesindeki Mesleki İngilizce eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Devamını Oku..

Kurumsal İş İngilizcesi Kursu ve Özel Ders eğitimlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve hızlı teklif alabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli:

İletişim FormuYorumlar

 1. Alihan Çakır - 13/02/2017 at 18:26

  Uluslararası bir inşaat firmasında çalışıyorum. Mesleki İngilizce konusunda Formula Lingua sayesinde şirketin önde gelen çalışanlarından biri oldum.

  Reply
 2. Kağan Karatepe - 13/02/2017 at 18:29

  Bir bankada çalışıyorum ancak bankamızın dış bağlantıları da var. Terfi alabilmek için uluslararası projelerde yer almalıydım ancak İngilizcem kötüydü. Kurumsal iş İngilizcesi kursu sayesinde ilerleyen günlerde terfiyi kapacak gibiyim.

  Reply
 3. Haydar - 22/02/2017 at 13:42

  Övme konusuna gelince pek iyi sayılmam ama bu insanları beceremesem överim. Hakikaten eğitimin hakkını veriyorlar. İş yerimizde birkaç kişi katılıyorduk İngilizce derslerine, grup halinde başaramadığımız, öğrenemediğimiz bir şey yoktu. Şu an en azından mail gönderecek duruma geldik de “hey whats up bro?” diyip sonrasını koşamamaktan çıktık. Teşekkür ederiz Formula ailesi!

  Reply
 4. Ahmet Yalçıntaş - 23/03/2017 at 19:53

  Eğer MBA yapmak gibi bir planınız varsa bu kurstan başka kurs aramayın! Gazi Üniversitesi İşletme mezunuyum, yurtdışında yüksek lisans yapmak istiyordum ancak finansal İngilizcem çok da iyi değildi. İngiltere’ye gitmeden evvel kursa giderek yurtdışında çok rahat ettim. Master programım boyunca dil ve dersler açısından hiç zorlanmadım desem yeridir

  Reply
 5. Salih Beşer - 23/03/2017 at 20:51

  Arkadaşlar ben bir AB hukukçuşuyum. Alanımda çok iyi olmama rağmen dil yüzünden kaybediyordum. Formula Lingua’nin kurumsal İngilizce kursuna kayıt olduğumdan beri başarım arttı. Herkese tavsiye ediyorum

  Reply

Cevapla

Formu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/

Formu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/