Formula Lingua ile Expatlar için Türkçe Eğitimi

İstanbul’da yaşayan yabancı yöneticilere ve yabancı çalışanlara Türkçe eğitimi vererek onların Türkiye’deki yaşamlarını kolaylaştırıyoruz! Formula Lingua’nın, İngilizce, Almanca ya da Fransızca üzerinden hazırladığı Expatlar için Türkçe eğitim programları birçok uluslar arası kuruluş tarafından tercih ediliyor!

Öğretme tekniklerimiz ve kurumumuza özgü materyaller ile pek çok yabancı tarafından öğrenilmesi neredeyse imkansız bir dil olarak algılanan Türkçeyi onlar için keyifli bir uğraş haline getiriyoruz. Terzi işi eğitim konseptiyle Yabancılara Türkçe eğitiminden çok daha fazlasını sunuyoruz!

 

Yabancı Yönetici ve Expatlar için Türkçe Ders Programları

İstanbul’da iş hayatına devam eden yabancı yöneticiler için Türkçe ders programlarını onların yoğun programlarını ve de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz.

Her ne kadar iş hayatında, expatlar çoğunlukla İngilizce iletişim kurma imkanına sahip olsalar bile, Formula Lingua olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeyle, çalışanların Türkçe bilgisine sanıldığının aksine çok daha fazla gereksinim duyduklarının bilincindeyiz.

Yabancı yöneticilerin, expatların günlük hayatlarını sorunsuz şekilde sürdürebilmesini ve iş ortamında gerektiğinde Türkçe iletişim kurabilmesini hedefliyoruz.

Alman ve Fransızlar için Özel Programlar

Ana dili Almanca ve/veya Fransızca olan yöneticiler ve çalışanlar için özel programlar ve materyaller.

Expat hayatına uygun çözümler

İstanbul'da gündelik hayata ve iş hayatına yönelik çözümler sunan Türkçe dersler

Sunduklarımız
  • Yabancı yöneticiler için birebir Türkçe özel dersler
  • 3-4 Kişilik Expat gruplarına Türkçe ders programları
Formula Lingua’da Yabancılara Türkçe Eğitim Programları
  • İstanbul’da yaşayan/çalışan yabancılara ilk, orta ve ileri seviye Türkçe dil eğitimi
  • Fransızca, Almanca, İngilizce ve Rusça dillerine hakim, yabancılara Türkçe eğitimi alanında profesyonelleşmiş eğitmenlerimizden, sadece Almanca, Fransızca, Rusça ve İngilizce açıklamalı Türkçe eğitimi
  • Anlama, sözlü ve yazılı anlatım, dilbilgisi, yazım ve diksiyondan oluşan kapsamlı bir çalışma programı
Bizi daha yakından tanıyın!

Bizi daha yakından tanıyın!

Devamını Oku..

Kurumlarla olan çalışma şeklimiz ve ilkelerimiz hakkında bilgi edinmek için tıklayın!

Yabancı çalışan ve yöneticilere yönelik Türkçe eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve teklif alabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli:
İletişim FormuFormu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/

Formu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/