İngilizce Liseler
Lise Takviye İngilizce Özel Ders Programları

Lise öğrencilerinin, ileriki yıllarda başarılı bir üniversite ve iş hayatları olabilmesi için İngilizceyi bu yıllarda temelli bir şekilde öğrenmeleri son derece önemlidir. İngilizcenin lise yıllarında öğrenilmesi bu bakımdan sadece okul başarısının değil, parlak bir geleceğin ilk adımıdır. Öğrencilerin okul başarısı ve iyi bir İngilizce temeli kazanmasını sağlayan lise takviye İngilizce özel ders programları Formula Lingua’da

İngilizce özel ders programlarımız, yabancı akademisyenlerle birebir olarak ya da 3-4 kişilik grupları içinde gerçekleşmektedir. Genel eğitim ilkelerimiz ile ilgili bilgi için tıklayabilirsiniz. İngilizce eğitim veren Türk ve yabancı eğitim kurumlarının müfredatlarına hakim, eğitim tarzlarını yakından tanıyan ve öğrencilere hem akademik hem de pedagojik açıdan destek olabilecek Türk ve yabancı eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Lise Takviye İngilizce Özel Ders Programları Nasıl Olur?

Lise Takviye İngilizce özel derslerde, hedef asla günü geçirmek değil, konuları eksiksiz işleyip öğrenciye sağlam bir İngilizce temeli kazandırmaktadır. Öğrencinin hem iş hem de okul hayatında, İngilizce bilgisini aktif bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

  • Ders süresi dolduğunda bir konu tamamlanmamışsa, o konu iyice pekişene kadar ders asla bitmemektedir. Ek konu anlatımları, farklı kaynaklardan alıştırmalar ve deneme sınavları sayesinde, İngilizce eğitiminin daha sağlam temellere oturtulması sağlanmaktadır. Öğrencinin mevcut İngilizce dil bilgileri ve eksikleri sürekli olarak ölçülerek, İngilizce özel ders programı gerekirse güncellenmektedir.
  • Lise takviye İngilizce derslerde her zaman, öğrencinin kavramadığı veya zorlandığı konular üzerinde sık sık durulmaktadır.  Böylece temelsiz bir İngilizce dil bilgisinin önüne geçilerek, öğrenciye ‘terzi işi’ bir yabancı dil eğitimi verilmektedir.
  • Formula Lingua’daki lise takviye niteliğindeki İngilizce eğitimlerinin, bir diğer hedefi ise, öğrencilerin hedeflerinin ders programlarında göz önünde bulundurulmasıdır.
  • Tüm bunların yanı sıra, İngilizce konuşmak ve İngilizce yazmak gibi temel yeteneklerin bir an evvel öğrenciye kazandırılması sağlanmaktadır. Sadece dilbilgisine ağırlık verilen, öğrenciye bir grup kurallar silsilesinin sunulduğu derslerden ziyade; öğrencinin edindiği bilgiler yazılarında ve de konuşmalarında hayat bulmaktadır.
Lise Takviye İngilizce Özel Ders İçerikleri

Formula Lingua’da lise takviye İngilizce özel ders programları, okul derslerine yönelik olmakla birlikte, öğrencinin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak da sunulmaktadır. Eğitimlerde tüm dünyada saygınlığını kanıtlamış yayın evlerine ait İngilizce eğitim setleri ve eğitime destek olması açısından hazırlanan özel materyaller kullanılır.

  • Genel lise takviye İngilizce özel dersler
  • Amerikan ve İngiliz Edebiyatı dersleri
  • İngilizce konuşma, metin üretmeye yönelik eğitimler

İngilizce Özel Dersler

İngilizce eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Devamını Oku..

Eğitmenler

Ana dili İngilizce olan eğitmenlerimizi tanımak ister misiniz?

Devamını Oku..
Ön Kayıt Formu