iş ingilizcesi workshop

İş İngilizcesi Workshop

İş İngilizcesi Workshop programlarımız, günlük iş hayatlarında ihtiyaç duyulan hedef dil yetkinliklerini geliştirmek isteyen çalışanlar için oluşturulmaktadır. İş İngilizcesi Workshop programlarında kurum çalışanları belirli mesleki hedeflerini gerçekleştirmek için gerekli İş İngilizcesi dil becerilerini nasıl kullanacaklarını ve geliştireceklerini öğrenirler.

Kurumlara özel olarak geliştirilebilinen İş İngilizcesi atölyelerinde, profesyonellerin mesleki yaşamlarındaki İngilizce iletişim alanına dair zorlukları gidermek ve yabancı müşteriler ve meslektaşlarla çeşitli iş ortamlarında çalışırken kendilerine güvenlerini geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları İngilizce iletişim becerilerini kazandırmayı amaçlamaktadır.

İş İngilizcesi Workshop Program İçerikleri

İş İngilizcesi Workshop programlarımızda, profesyonel iş hayatının gerektirdiği alanlarda kurum çalışanlarının İngilizce sözlü ve yazılı ifade hakimiyetinin kazanması hedeflenmektedir.

Atölye çalışmalarımızda,  İngilizce iletişim becerilerini gerçek çalışma hayatında etkin şekilde kullanma hedefine taşıyacak anahtar temalarda enteraktif eğitim ve uygulama çalışmaları düzenlenmektedir.

Gündelik iş yaşamında telefon görüşmeleri, sunum hazırlama, istatistik ve analiz yorumlama, toplantı ve müzakerelerde aktif olarak rol alma gibi konulara yönelik İngilizce iletişim yetkinliği geliştirilmektedir. Bunlara ek olarak farklı ülkelerden meslektaşlar ile sosyalleşirken iş dünyası ve güncel olaylar hakkında spontane İngilizce diyalog kurma becerisine de odaklanmaktadır.

Özel İçerik & Proje Yönetimi

Kurumlara özel İş İngilizcesi Workshop içerikleri, profesyonellerin İngilizce iletişim becerilerini geliştiren projeler

Ölçme, Değerlendirme ve Raporlama

Kurum çalışanlarının mevcut İngilizce yetkinliği, gelişimi ve kazanımları ile ilgili detaylı raporlama

'Case Study'

İş hayatında karşılaşabilinecek çeşitli vakalara göre pratik İngilizce iletişim teknikleri geliştirmeye yönelik

İş İngilizcesi Workshop: Neler Konu Edilir?

İş İngilizcesi atölyelerimizde içerikler profesyonellerin iş hayatında temel İngilizce iletişim becerilerine yönelik temel gereksinimlerini karşılamakla birlikte, kurumların eğitim departmanları ile beraber gerçekleştirilen bir proje dahilinde özel olarak geliştirilebilinir.

» Toplantı / Meetings: Toplantıda başkanlık etme, gündemi belirleme, konuşmayı kontrol etme, Katılım, geri dönüş, dinleme, not alma, kabul ve itirazda bulunma

» İş yazışmaları / Writing: E-postalar’da İngilizce standart cümleler, İşletmeye özel dil cümleleri

» İngilizce Telefonda görüşme / Telephoning: Telefonda bilgiyi kontrol etme ve netleştirme, özel senaryolar, İngilizce farklı aksanların dinlenmesi, entonasyon

» İngilizce Sunum / Presentation: Aktif bir şekilde bir konuyu tanıtma, sunumda bağlama ve fikir dizilimi, sonuç, sorulara cevap vermek

» Süreç yönetimi / Process Management: Süreçleri, sebeplerini ve sonuçlarını tanımlama, eleştiride bulunma tavsiye etme

» İngilizce Müzakere / Negotiating: Temel müzakere dili, argümanı çerçeveleme, tedarikçilerle ve müşterilerle İngilizce müzakere

» Rapor / Report: Okumakta olduğunuz raporları ve haber akışlarını azaltın, bilgi ve fikirleri bildirme, İngilizce yazılı raporlar – stil, kayıt, sözleşmeler

» Sosyal İngilizce / Social English: İlk beş dakika, ‘Small Talk’, iş toplantıları

İş İngilizcesi Workshop çalışmaları, genellikle bir ya da iki günde gerçekleştirilir ve çalışanlarınızın programlarına entegre edilmesi kolaydır. Workshoplar benzer profillere ve ihtiyaçlara sahip katılımcı gruplarında yapılır. İçerikler özel olarak tasarlanmakla birlikte çalışanlarınızın özel iletişim hedeflerini hedef almaktadır.

İş İngilizcesi Workshop Programlarında Nelere Odaklanılır?

» İş dünyasındaki konular üzerine İş İngilizcesi kelime ve dil bilgisi

» Yabancı müşterilere İngilizce sunum ve İngilizce telefon görüşmeleri yapmak gibi gerçek iş durumlarına dayalı, sınıf etkinliklerinde yer alarak konuşma becerilerini ve telaffuzu geliştirme

» İş sunumları ve ekip toplantılarına katılma konusunda pratik yapma

» Sunum becerileri ve müzakere teknikleri gibi işyerinde gerekli becerileri ve teknikleri geliştirme

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

Dilleri seviyoruz ve yabancı dil öğrenmenin gücüne inanıyoruz. Çözümlerimiz sayesinde, uluslar arası faaliyet gösteren işletme ve organizasyonlarda insanlar birbirlerini her gün daha iyi anlıyor.

Devamını Oku..
Şirketler için İngilizce

Şirketler için İngilizce

Formula Lingua birçok uluslar arası kurumda çalışanların İngilizce iletişim problemlerine hedef odaklı çözümler getiriyor! Eğitimlerimiz hem kurumlarda hem de canlı sanal sınıf ortamında gerçekleşiyor.

Devamını Oku..
Çözümlerimiz sayesinde, uluslar arası faaliyet gösteren işletme ve organizasyonlarda insanlar birbirlerini her gün daha iyi anlıyor. Yabancı dilde uluslar arası yetkinliğe sahip çalışanlar için biz buradayız!
İletişim FormuYorumlar

 1. Emre Orçun - 29/03/2017 at 11:03

  İngilizcem iyi olmadığı için iş yerinde hazırladığım sunumları hep başkaları sunuyordu. Formula Lingua’da kursa başladığımdan beri artık kendi sunumlarımı kendim sunabiliyorum.

  Reply
 2. Ahmet Güçlü - 30/03/2017 at 15:27

  Mühendislik alanında ciddi anlamda İngilizce bilen eleman sıkıntısı var. İş yerinden 3 arkadaşımla beraber bu kursa yazıldık ve İngilizcesi yeterli olmayan herkese tavsiye ediyoruz.

  Reply
 3. Zeliha Aytaç - 31/03/2017 at 14:08

  Artık iş dünyasında İngilizcesi olmayan insan yer alamıyor. Eğer siz de başarılı bir kariyer istiyorsanuz Formula Lingua’dan destek almalısınız.

  Reply

Cevapla

Formu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/

Formu doldurup çalışanlarınızın yabancı dil becerilerini geliştiren en verimli eğitim tasarımını bize danışın!

Kurumunuzun dil eğitimi ihtiyaçları var ama nasıl bir yol haritası izleyeceğinize emin değil misiniz? Kurumunuza en uygun dil eğitimi yol haritasını ücretsiz olarak sunuyoruz!

Gizlilik İlkesi: https://www.formulalingua.com/gizlilik-ilkesi/